Březen 2011

Michal Šeps: Bob Marley - Shot the Sheriff

30. března 2011 v 14:17 | Katy*

Lukáš to prostě zabil :D ♥

Martin Kurc - Heaven

30. března 2011 v 14:12 | Katy* |  Musica

No comment ♥ !

Petr Ševčík - This is the last time (Keane)

30. března 2011 v 13:59 | Katy* |  Musica

Nádherně zazpívaný,krásnej a čistej hlas. Fandím..♥

Internetové seznamování

28. března 2011 v 17:21 | Katy* |  Úvahy a názory
Rozhodla jsem se napsat názor,úvahu na téma týdne "Internetové seznamování".. Já sama jsem na tohle prostě "nezodpovědná",ale myslím,že teď už bych do toho asi nikdy nešla, nevím proč..možná jsem z toho vyrostla.. Od 14 ti let jsem se takhle s pár klukama seznámila.. nebyla jich hora,ale pár jich bylo.. Musím ale říct,že díky internetu jsem poznala nynější lásku.. Psali jsme si rok a nyní jsme spolu nějaký měsíc přes rok.. Nějak jsem mu věřila.. I když nikdy se nedá nikomu na 100 % věřit, už vůbec ne přes internet.. A tak jsem taky na tuhle schůzku šla tajně s "bodyguardem".. Teď se mi možná vysmějete,ale pár metrů ode mě stála mamka , jako neznámej člověk.. Ano , bylo to tak.. a nelituju toho.. Né ,že bych tenkrát Michalovi nevěřila,ale opravdu člověk nikdy neví.. Často slyšíme v televizních novinách, na internetu,jak takovéto schůzky neodpadly vůbec dobře. Když dobře,tak podvodem, když hůř tak znásilněním a nejhůř třeba i smrtí. Mamka se jen podívala,jestli ten dotyčný je opravdu ten,který byl na fotce , chvíli jela nenápadně šalinou s námi a potom mě nechala. Ten večer naštěstí dopadl skvěle a jak říkám, jsme spolu do teď. Dřív jsem ale o takovýchto schůzkách mamce neříkala, musím zaklepat,že jsem měla štěstí,že se mi nic nestalo a uznávám,že jsem byla hloupá a malá... Já jsem prostě taková,že všem radím,ať to nedělají,ale sama to dělat budu.. Jsem prostě blázen :D.. Na druhé straně jsem vděčná servru lidé.cz, že jsem tam potkala svého přítele,kterého nadevše miluju.♥♥♥

SuperStar - společná píseň - KLUCI

27. března 2011 v 17:57 | Katy* |  Musica
Většina to zpívá uplně dokonale.. ♥


Noah Ellenwood - Come Together

27. března 2011 v 17:55 | Katy* |  Musica
Říkala jsem si,že Superstar sledovat letos nebudu,ale jak jsem byla v nemocnici,bylo to tam zaplý a tento kluk mě fakt ohromil, nedívám se na vzhled,ale na to,že je mu 15 a ta písnička od Beatles není jednoduchá a zazpíval to naprosto krásně.. ♥ Musíte uznat,že je to tak .


Nákupy z 22.3 ♥

27. března 2011 v 15:19 | Katy* |  Photos

Slíbené fotky mého malého "úletu" v nákupním centru :D.. ♥


1) Fialové sponky s-he, koupíte v dm za 79,50 Kč.
2) Dlouho jsem si chtěla koupit nový piercing ,abych furt neměla ten samý a mohla střídat :) .. 250 Kč Brno Campus Square ( takový ten obchůdek se šperkama vedle Tesca )


3) Protože byla "akce", ve které jsem si mohla vybrat cokoliv ve stejné ceně ( čili 250 Kč ) za pouhých 10 Kč,tak jsem si vybrala ještě jeden, z chirurgické oceli :)
4) Náušnice s-he (dm) , koupíte za 79,50 Kč.. Jsou super,protože ty tyčinky,co se davaji do ucha jsou z umělé hmoty,takže nezreznou :))


5) Jeany ( New Yorker), byly poslední, ve slevě, z 999 Kč na cca 479 ( přesně si to už nepamatuju)
6) Jeany 2 , New Yorker , 999 Kč7) Balerínky , Deichmann , cca 549 Kč.. Ve skutečnosti vypadají líp.. fotka je divná..jsou krásně hnědé..tady vypadají tak nějak...8) Botičky na podpadku.. opět Deichmann , cca 549 Kč.
9) Košile,kterou jste už viděli na fotkách ze včerejška. ( AMISU - New Yorker) , cca 300 Kč.


Shrnutí

26. března 2011 v 11:50 | K |  Katy píše...
Ahooj zlatíčka moje .. Po delší době píšu "článek" ,kde nejsou jen fotky :D. Včera jsem byla konečně na vytáhnutí stehů po té operaci.. no a to bych nebyla já,kdyby mi tam opět něco nenašli,že.. jak už je zvykem :D..Udělala se mi na břichu vedle jednoho stehu tak 5 cm modřina a pod ní jakoby v břichu taková hrča.. no.bolí to .. a je to prý jen hematom (velká sraženina krve ) ..prý pokud to do pondělí nebude jiný,měkčí nebo něco tak,tak budu muset zase na sál.. hej já už se toho nezbavím..

Všimli jsme si,že je tu nový design.. je takový obyčejný,ale mě se celkem líbí.. zatím jsem nenašla vhodné pozadí na okraje stránky .. Uvidí se..


Včera mi přišel účet na telefon 3100 Kč.. Normálně platím cca + - 400 Kč.. no vůbec nevím za co.. mám T-mobile,mám tam tarif na pětku a nikam jinam nevolám.. prý tam mám volané na takové ty čisla 906 atd.. jenže já o ničem nevím.. prý jeden hovor +- 430 Kč a je jich tam asi 6 :(.. Jsem zoufalá.. mamce to nedokážu vysvětlit,ale začíná mi věřit.. no.. samozřejmě jsem jí musela dát všechny svoje zbylé uuspory,což činí skoro ty 3000 :(.. nesmí to zjistit taťka,páč by mě zabil a mamku asi taky =D.. Kdyby náhodou byl ve zprávách nějaký takovýto čin,tak to jsme my ..:D .. Ale o ničem nevíte :D..
Jinak dneska by tu měly konečně být ty fotky z mého utrácení :))..Včera jak jsem byla na to vytažení stehů,tak jsme si potom dali sraz s přítelem a jeli spolu vlakem domů.. Ještě předtím jsme se zastavili v ochodě s DVDčkama atd.. Tam mi koupil dvě úžasný céda .. Vyfotím :)) .

Brzy napíšu, Vaše Katy ..*

Tak jsem pekla sušenky ♥

24. března 2011 v 13:29 | Katy* |  Katy píše...
Ahojky. Tak jsem opět využila jeden ze super receptů od milovaného SB http://puppy-girls.blog.cz/. Jsou to lískooříškové keksy,ale trochu jsem si to upravila.. Bylo psáno,že se může místo lískových oříšků dát třeba nakrájená čokoláda, tak jsem ji tam místo oříšků dala a do těsta přidala nasekané mandle :) .. ( takové ty plátky ).A na zdobení jsem ještě použila cukrová srdíčka :).,aby to nebylo takové "smutné".

A výsledek ?Za chvíli přijede přítel,tak snad mu budou chutnat :))

Nehtíky ♥

23. března 2011 v 20:50 | Katy* |  Photos
Ahojte :) .. Tak jsem si udělala hned po příchodu z nemocnice radost a udělala si nehtíky.. ( umělé ).. Využila jsem peněz z narozenin a v obchoďáku se pěkně rozjela :D . Fotky věcí dodám , ale nejspíš zítra,protože na denním světle vypadají fotky mnohem líp :))...

Zajímal by mě Váš názor na nehtíky :) . Líbí x Nelíbí?
Výsledek hlasování do ankety č.1

22. března 2011 v 7:46 | Katy* |  Ankety
Tak je tady první výsledek první ankety :-)..Jsem docela překvapená, též Tisíc a jedna noc nesleduju a vůbec mě to nezaujalo.Ale všude slyším,jak je to super, ale asi to tak super nebylo :-) Anketa dopadla následovně :


Konečně doma !

21. března 2011 v 21:38 | Katy* |  Katy píše...
Děcka já se z toho picnu, opět jsem byla 4 dny ve špitále.. Na operaci..ani jsem vám nestihla napsat. Je toto už sakra normální? =D Myslím,že ne.. Snad už to bylo "tento rok" naposledy.. Zjistili mi na gyndě totiž cystu na vaječníku 16 cm. Takže jsem musela hned pod kudlu :(.. Nepřála bych vám ty bolesti potom.. A 3 hadičky - dvě z břicha a jednu z močáku ven.. hrůza.. Jsem šťastná,že už to mám zasebou!


Anketa č.1

15. března 2011 v 23:07 | Katy.* |  Ankety
Napadla mě nová rubrika --> Ankety.. Vždycky po určitém čase anketu jakoby "stopnu" a vyhodnotím,pro co se nejvíc hlasovalo. Napadlo mě téma Tisíc a Jedna Noc, jelikož je to teď jakýsi "trend"..Mě teda nějak neoslovil. Viděla jsem jeden díl a nezaujalo mě to. Tak by mě zajímala sledovanost :-) . Hlasujte!

Tak jsem pekla perníčky ♥

15. března 2011 v 20:47 | Katy* |  Katy píše...
Ahooj .. Tak jsem se včera vrátila z nemocnice a hned jsem uviděla u mýho úžasnýho SB recept na medové perníčky. Dneska jsem se i přesto,že mi není dobře , odhodlala je zkusit upéct :) .. Udělala jsem je pro rodiče,ale hlavně pro přítele.. tudíž ve tvaru srdíčka. Musím se pochválit, nečekala jsem ,že se tak povedou .. Pokud je chcete taky zkusit,tak tady je odkaz k mému SB přimo na recept. http://puppy-girls.blog.cz/rubrika/recepty ..

A výsledek mého snažení :

Píšu z nemocnice..

3. března 2011 v 15:51 | Katy |  Katy píše...
Ahoooj, omlouvám se všem třem Spřáteláčkům,že jsem Vás nenavštěvovala,ale jsem v nemocnici, snad to chápet a nezlobíte se. Mám tu sice notebook,ale neni mi extra dobře,tak jsem tu jen na skok..tak jen abyste věděli . Děkuju za pochopení. Katy.